Výhody registrace u Flymeto
  1. Jsme solidní prodejci letenek, působíme na trhu od roku 2016.
  2. Nabízíme více než 600 milionů letových kombinací.
  3. Hledáme nové možnosti poznání prostřednictvím cestování.
 Tvořte svoje itineráře
 500 milionů letů do 10s
 Prodávejte vlastní zájezdy
 Mluvíme vaším jazykem
 Pohodlné hledání
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Jetairfly

Jetairfly je belgická letecká společnost se sídlem v Ostende v Belgii a centrum letového provozu v Zaventemu (Belgie). To provozuje pravidelné letecké přepravy cestujících. Dříve známý jako TUI Airlines Belgium. Nový název byl přijat v listopadu 2005.

Jetairfly je součástí největšího zábavního parku v Evropě. Spolu se sedmi jinými aeroliniemi, které jsou navzájem propojeny s virtuální aliancí TUI Airlines, která je součástí TUI Travel PLC Group, největší ruch skupina na světě. TUI Airlines skupiny Jetairfly, Air Berlin (Nizozemsko), Corsairfly (Francie), TUIfly (Německo), Thomson Airways (Velká Británie), TUIfly Nordic (Švédsko) a Jet4you (Maroko) s flotilou více než sto letadel.

Od března 2004, Jetairfly provozuje více než 80 letišť v Středomoří, Red Sea, Caribbean, Kanárské ostrovy, Afrika a Asie. Letecké linky domovská základna je Brussels Airport, ale lety jsou také z Liege Airport, Ostend-Bruges International Airport a Brussels South Charleroi Airport. Letecká společnost nese stovky tisíc cestujících ročně a je druhou největší leteckou společností v Belgii.

Nesmí být zaměňována s Jet Air, Jet Airways, nebo Jetair (Německo).

Zdroj: CC BY-SA 3.0 WikipedieSouvisející články