Výhody registrace u Flymeto
  1. Silný zákaznický servis.
  2. Hledáme ty nejlepší kombinace letů.
  3. Spolupracujeme s nejlepšími partnery v oblasti cestování.
 Mluvíme vaším jazykem
 Tvořte svoje itineráře
 Pohodlné hledání
 500 milionů letů do 10s
 1.5 milionů hotelů do 10s
Letenky
Odkud

Praha (PRG)   Vídeň (VIE)

Kam

Evropa (Evropa)

Air New Zealand

Národní aerolinky Air New Zealand provozují pravidelnou osobní dopravu do 27 vnitrostátních a 26 mezinárodních destinací ve 14 zemích světa. Mezi obsluhovanými letišti nechybí ta v Asii, Evropě, Severní Americe a v Oceánii – Air New Zealand jsou dnes jedinými aerolinkami na světě, které létají kolem světa. Letecká společnost je od roku 1999 členem Star Alliance a svoji hlavní základnu má na letišti v Aucklandu.

Historie novozélandských aerolinek sahá až do roku 1940, kdy byly založeny pod názvem Tasman Empire Airways Limited. V roce 1965 pak přišlo zestátnění a změna názvu na Air New Zealand. V roce 1989 pak byly zprivatizovány, avšak po neúspěšné fúzi se společností Ansett Australia byly v roce 2001 opět vráceny státu. V roce 2008 přepravily necelých 12 milionů cestujících.

Air New Zealand mají i několik dceřiných společností, které operují na regionálních tratích – jmenovitě jimi jsou Air Nelson, Eagle Airways, Mount Cook Airlines a Zeal320. Letecká společnost provozuje program Airpoints pro pravidelné cestující.Související články